Page 1 of 1

snel hulp nodig

Posted: Mon Apr 04, 2005 1:30 pm
by jp@mazda
hallo, kben bezig om mijn remblokken van mij 626 GE te vervangen, alles ging goed totdat ik de klauw los had, en er van alles uitviel.

nou zit ik dus met de dringende vraag, er zijn namelijk 2 ijzerestaafjes (veer) uitgevallen, aan elke kant hebben ze zoiets [ ] waar in hemelsnaam gaat dit?

[ ]
/
___ /

het lijkt op dit, de kant waar de lijn is weg gelaten is precies als de andere kant, kan alleen geen schuine streepjes zo maken.


dus als iemand het weeeeeeeeeet HELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLP

Posted: Mon Apr 04, 2005 1:40 pm
by Radinov
Bedoel je de blokhouders?

Kijk hier trouwens eens naar:
http://www.decrxgarage.nl/index.htm?/Pa ... rzijde.htm

Is wel voor een CRX, maar toch handige tutorial, dan heb je tenminste wat plaatjes erbij

Posted: Mon Apr 04, 2005 1:44 pm
by jp@mazda
aha ik zie, maar is dat de enigeste wat er bij een rem inzit? die weet ik ik nog te plaatsen namelijk, maar er zitten 2 staafjes (ijzerstaaf/draad) dikte, die eruit zijn gevallen... die kan ik dus ff niet meer plaatsen.
kan ook zijn dat die bij de vorige imitatie blokken zijn gekomen?

of zit er alleen dit in een remschijf.

2x blokken
2x remblokhouders?

Posted: Mon Apr 04, 2005 1:49 pm
by jp@mazda
trouwens thnx voor snelle antwoord, maar heb net ff een vriend van me gebeld (monteur) en die weet hoe het zit :-D

Posted: Mon Apr 04, 2005 2:00 pm
by Radinov
ow oke dan

Posted: Mon Apr 11, 2005 9:13 pm
by Crowbar
en hoe zit het dan?

tip voor de volgende keer, ook voor anderen: doe kant voor kant, en kijk af hoe de andere kant nog in elkaar zit ;-)

Posted: Thu Apr 14, 2005 10:39 am
by jp@mazda
zit echt heel simpel, mijn fout was om de hele klauw los te maken, en dan de blokken eruit trekken, maar als je de bovenste gedeelte los maakt, en omklap zie je het meteen zitten, dit stuk had ik overgeslagen, drom wist ik niet meer hoe het zat